Casting do Miss Warmii i Mazur

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy wszystkie bezdzietne panny w wielu od 14 do 24 lat na II Casting do Miss Warmii i Mazur, Miss Nastolatek Warmii i Mazur oraz Miss Olsztyna, będący regionalnym etapem Narodowego Konkursu Piękna Miss Polski 2014. Na casting należy zabrać dwuczęściowy strój kąpielowy oraz buty na wysokim obcasie. Casting, jak i konkurs są całkowicie bezpłatne.


Dziewczyny, które zakwalifikują się do finału w trakcie przygotowań do gali uczą się autoprezentacji medialnej, pozowania do zdjęć oraz podstaw savoire vivru. Współpracują z najlepszymi choreografami i stylistami, doskonalą naukę chodzenia po wybiegu. Uczestniczą w szeregu szkoleń i pokazów, które kształtują ich osobowość oraz powodują, że stają się pewne siebie. Od przysłowiowej „szarej myszki” zmieniają się w dojrzałe, pełne wdzięku z uśmiechem na twarzy kobiety.

Dlaczego warto wziąć udział?
Kariery takich gwiazd jak: Aneta Kręglicka, Natalia Siwiec, Agnieszka Popielewicz, Dorota Gardias, Agnieszka Włodarczyk, Monika Pietrasińska, Amanda Streich, Ewa Wiartel, Paula Marciniak, Julia Pietrucha, Agnieszka Kotlarska, Ola Kot, Agnieszka Cegielska i wiele innych aktorek i modelek są najlepszym przykładem rozwoju i wielkiej kariery jaki daje udział w tym prestiżowym konkursie. Wszystkie wymienione dziewczyny niegdyś startowały w Konkursie Miss Polski – nie każdej z nich udało się wygrać, ale każdej z nich udało się osiągnąć sukces.

W tegorocznej edycji przewidziano dotychczas niespotykane i niesamowite nagrody, w tym pieniężne – 25 000 zł, wycieczki zagraniczne, sesje zdjęciowe, udział w pokazach mody. W latach ubiegłych dziewczyny latały helikopterami, pływały szybkimi łodziami, jeździły na nartach wodnych i wake bordingu. Skakały na bungy, jeździły konno, udzielały się charytatywnie. Na ten rok przewidziane są także liczne atrakcje i niespodzianki, którymi organizatorzy pragną zaskoczyć finalistki Miss Warmii i Mazur 2014.

Udział w Konkursie Miss Warmii i Mazur to niesamowita przygoda, zabawa i doświadczenie. Nawiązywane przez dziewczyny nowe znajomości często przeradzają się w przyjaźń na całe życie. Utrzymują ze sobą kontakty, odwiedzają się i wspólnie podróżują. Wykorzystaj swoją szansę i weź udział w Miss Warmii i Mazur 2014. Może to właśnie Ty znajdziesz się w finale tego prestiżowego konkursu. Zdobądź koronę Miss Polski i wyjedź na Miss Świata! Zobacz jak spełniają się marzenia.

Aby wziąć udział w Castingu należy dokonać internetowego zgłoszenia wypełniając formularz na stronie http://www.missmazur.eu/zgloszenia/

II Casting Miss Warmii i Mazur 2014
Data: 19 luty 2014 r.
Godz: 18:00
Miejsce: Centrum Humanistyczne UWM (Aula Teatralna), ul. Kurta Obitza 1, 10-725 Olsztyn.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339