Wyniki II-ego castingu do Miss Warmii i Mazur 2014

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 19-go lutego 2014 roku w Auli Teatralnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbył się ostatni casting w Olsztynie do konkursu Miss Warmii i Mazur 2014. Spośród przybyłych dziewcząt wybranych zostało 20 półfinalistek.

Kandydatki walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: nastolatek i dorosłych. Uczestniczki przybyły nie tylko z Olsztyna i okolic, ale również z Ostródy, Giżycka, Ornety, Szczytna, Bartoszyc i Elbląga.
Dziewczyny, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu, zaprezentują się podczas półfinału, który odbędzie się 23 marca 2014 roku w Olsztynie.
Wszystkim półfinalistkom serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia!

Kandydatki, które zakwalifikowały się do półfinału:
Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014: Aleksandra Certa, Nikola Bartosiewicz, Agnieszka Misiewicz, Marta Piatczyc, Dominika Misiurek, Ada Sosnowska, Sylwia Firlej, Laura Gabriela Brzezińska.
Miss Warmii i Mazur 2014: Karolina Ewa Dziadak, Dajana Kalinowska, Natalia Ciechanowicz, Patrycja Daszkiewicz, Alicja Oryl, Izabella Krzan, Aleksandra Mandryk, Sylwia Klonowska, Klaudia Szydłowska, Paulina Ferenc, Paula Dębniak, Sara Dorosz.

Fot. Emka Studio. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany czwartek, 20 luty 2014 17:46