Wyniki ostatniego castingu do Miss Warmii i Mazur 2014

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę (2 marca) w Grand Hotelu TIFFI w Iławie odbył się ostatni casting do Regionalnego Konkursu Piękności Miss Warmii i Mazur 2014. Spośród przybyłych dziewcząt wybranych zostało 10 kandydatek, które dołączyły do grona półfinalistek.

Kandydatki walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: nastolatek i dorosłych. Pierwszym etapem castingu były rozmowy z komisją. Dziewczęta opowiadały o swoich pasjach, zainteresowaniach, wykształceniu i planach zawodowych. Każda z kandydatek miała zaledwie kilka minut, aby oczarować jury nie tylko urodą i wdziękiem, ale również inteligencją i osobowością. Po krótkich rozmowach wszystkie kandydatki dwukrotnie prezentowały się przed jury. Najpierw wyszły na wybieg w kostiumach kąpielowych, a po kilkunastu minutach pojawiły się we własych strojach.

Dziewczyny, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu zaprezentują się podczas półfinału 23 marca 2014 roku w Yacht Club TIFFI w Olsztynie. Najlepsze z najlepszych wystąpią na galach finałowych gdzie będą walczyły o tytuły Miss Warmii i Mazur 2014 i Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014, a także o awans do półfinałów krajowych Miss Polski 2014.

Kandydatki, które zakwalifikowały się do półfinału:
Miss Warmii i Mazur 2014: Katarzyna Gajewska, Aleksandra Arciszewska, Patrycja Akacka, Agata Zabłotna, Aleksandra Grysz, Karolina Olszewska, Paulina Maria Dymek, Dominika Gładkowska.
Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014: Natalia Julia Teska, Karolina Podkowińska.

Wszystkim półfinalistkom serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339