Znamy Miss Warmii i Mazur 2014, Miss Foto dla Dominiki Rynkiewicz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W zakończonym w niedzielę wieczorem wielkim finale Miss Warmii i Mazur 2014, Katarzyna Gajewska (22 lata) z Olsztyna została wybrana najpiękniejszą mieszkanką Warmii i Mazur. Patrycja Daszkiewicz (18 lat) z Giżycka została I wicemiss.

Nowa miss otrzymała koronę z rąk obecnie panującej Miss Polski, Ady Sztajerowskiej oraz czek na kwotę 25.000 złotych. Nowo wybrana Miss Warmii i Mazur będzie reprezentować nasze województwo podczas półfinału 28 czerwca na Miss Polski 2014 w Kozienicach. Pozostałe nagrodzone finalistki pojadą 8 czerwca na ćwierćfinał Miss Polski do Warszawy.

Po zakończeniu gali finałowej finalistki konkursu udały się do GrandHotelu Tiffi. Podczas bankietu koronacyjnego wręczono im wszystkie nagrody i niespodzianki. Na zwyciężczynię konkursu czekała nagroda specjalna – samochód osobowy, Citroen DS3 koloru białego.

Jury przyznało następujące tytuły:
Miss Warmii i Mazur i Miss First Models Warmii i Mazur została Katarzyna Gajewska z Olsztyna,
I Wicemiss Warmii i Mazur została Patrycja Daszkiewicz z Giżycka,
II Wicemiss Warmii i Mazur została Aleksandra Mandryk z Braniewa,
III Wicemiss Warmii i Mazur została Izabella Krzan z Olsztyna,
IV Wicemiss Warmii i Mazur została Paulina Ferenc z Ełku.

Tytuły komplementarne
Miss Foto Warmii i Mazur została Dominika Rynkiewicz z Bartoszyc,
Miss Internetu Warmii i Mazur została Alicja Oryl z Elbląga,
Miss First Models Warmii i Mazur została Katarzyna Gajewska z Olsztyna,
Miss Publiczności Warmii i Mazur została Karolina Dziadak z Ciółkowo Nowe.

Finalistki podczas gali zaprezentowały się publiczności w najnowszych kolekcjach sukienek marki Tiffi oraz ubrań Not For Sale. Pokazy w strojach kąpielowych marki Azulena oraz w bieliźnie marki Alles wprawiły wszystkich w zachwyt. Było romantycznie, zmysłowo i ciepło.

W finale Miss Warmii i Mazur 2014 uczestniczyło 18 kandydatek w wieku od 18 do 24 lat, w tym uczennice, studentki, a także te, które rozpoczęły już karierę zawodową. Wśród publiczności obecne były rodziny uczestniczek, które kibicowały swoim faworytkom. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 02 czerwiec 2014 16:15