Miss Warmii i Mazur Kasia Gajewska w wielkim finale Miss Polski 2014

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Olsztynianka zakwalifikowała się do finału Miss Polski 2014 po pięknej gali półfinałowej jaką mogliśmy podziwiać w Kozienicach. Gala rozpoczęła się od wyjścia w kreacjach Mility Nikonorov uczestniczki programu Project Runway.

Czterdzieści pięć kandydatek z całej Polski zaprezentowało się również w sukniach ślubnych la ROBE, sukienkach koktajlowych DEVU, sukniach wieczorowych la ROBE oraz w rozgrzewających i budzących wielkie zainteresowanie publiczności dwóch odsłonach strojów kąpielowych. Pierwsze w barwach marynarskich, a na deser nawiązujących barwami do toczącego się za oceanem mundialu w Brazylii. Galę na żywo śledziło kilka tysięcy osób, a przed odbiornikami blisko milion telewidzów.

Obecnie panująca Miss Warmii i Mazur najlepiej wypadała spośród reprezentantek naszego regionu i jako jedyna będzie miała szanse powalczyć o koronę w najbardziej prestiżowym konkursie w kraju. Wielki finał Miss Polski 2014 już 7 grudnia w Krynicy Górskiej. W dotychczasowej historii konkursu Miss Polski jeszcze nigdy korony nie założyła olsztynianka, ani reprezentantka województwa warmińsko-mazurskiego. Czy tym razem będzie inaczej? Trzymamy mocno kciuki za śliczną i uroczą Kasie Gajewską i życzymy powodzenia!

Region Warmii i Mazur reprezentowały cztery kandydatki:
Kasia Gajewska (22 l.) – Olsztyn, Miss Warmii i Mazur 2014 – FINALISTKA MISS POLSKI 2014
Izabella Krzan (19 l.) – Olsztyn, III wicemiss Warmii i Mazur 2014
Paulina Ferenc (21 l.) – Ełk, IV wicemiss Warmii i Mazur 2014
Aleksandra Grysz (18 l.) - Iława 

 

Autor zdjęć: Krzysztof Szydłowski 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany niedziela, 29 czerwiec 2014 13:46