Konkurs Fotograficzny KLATKA Z ŻYCIA

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Twój dzień jest pełen radości i uśmiechu? Masz hobby, które przynosi Ci satysfakcje? Chcesz zarazić swoją pasją innych? POKAŻ TO!

W ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii" wystartował konkurs fotograficzno-filmowy "Klatka z życia". Ma on na celu propagowanie radości z dnia codziennego, hobby i pasji realizowanych w celu zabicia dziennej rutyny.

Pokaż nam swój dzień, zainteresowania i pasje! Pokaż swoją kreatywność! Na najlepsze prace czekają nagrody, m.in. aparat cyfrowy Kodak FZ42.

— Konkurs organizujemy w ramach olimpiady "Zwolnieni z teorii". Dzięki temu otrzymamy później certyfikaty za zorganizowanie działań społecznych, które, mamy nadzieję, przydadzą nam się w późniejszej pracy — wyjaśnia Patryk Piwnicki.

Konkurs ruszył 2 grudnia i potrwa do 21 lutego. Jego szczegóły są dostępne na stronie internetowej konkursfotofilm.wix.com/klatka-z-zycia.

Udział wziąć w nim może każdy.
Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego 2016 roku. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany sobota, 27 luty 2016 21:01