IV Rock Battle of Barcja

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy 2 września od godz. 15:00 na Plac Bohaterów Westerplatte (patelnia)

2 września 2017r. od godz.15:00 w Bartoszycach na Placu Bohaterów Westerplatte, na tzw. "patelni", po raz czwarty zmierzą się ze sobą Rycerze Rocka z całej Polski. 

Tym razem do przeglądu zgłosiło się ponad 30 zespołów. Spośrod nich komisja konkursowa wybrała 10 kapel, które będą w zmaganiach muzycznych naprawdę godnymi siebie przeciwnikami. 
Bardzo nas cieszy to, że festiwal z roku na rok zdobywa coraz większą popularność nie tylko w kręgach muzycznych. Jeszcze większą radość sprawił nam fakt, że po raz pierwszy w Bitwie Rockowej weźmie udział zespół z Bartoszyc - Lizard Tea, który, mamy nadzieję, będzie godnie bronił naszej krainy przed najeźdźcami z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Gdańska, Białegostoku, Ełku, Suwałk oraz Olsztyna. Sceną zawładną głownie, ciężkie i mocne brzmienia różnych odmian metalu, chociaż nie zabraknie wśród nich przedstawicieli lżejszych gatunków rocka.
W tym roku zespoły powalczą o nagrody pieniężne ufundowane przez Urząd Miasta Bartoszyce oraz Posła na Sejm RP Adama Ołdakowskiego. Oprócz nagród finansowych do zdobycia będzie również profesjonalna sesja nagraniowa, wywiad na antenie Radia Olsztyn wraz z rejestracją koncertu i późniejszą emisją na antenie oraz videorejestracja wybranego przez zespół koncertu. 


Po ogłoszeniu wyników ok. godz.21:00 zagra zeszłoroczny laureat przeglądu zespół Koios z Warszawy, który zdobył rzeszę fanów w naszym mieście. Na zakończenie przeglądu wystąpi zespół Vierna z Gdańska z charyzmatyczną wokalistką Marion Jamickson, przedstawicielką damskiego melodic clean i growl-scream wokalu. Zespół zdobył liczne nagrody na przeglądach w całym kraju oraz uczestniczył z powodzeniem w telewizyjnym show Must Be The Music. Znany bardzo dobrze bartoszyckiej publiczności, dzięki koncertowi w Wraż Pub.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339