Wypadek z udziałem 80 – letniego rowerzysty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

80 – latek trafił do szpitala po wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Al. Wojska Polskiego w Górowie Iławeckim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że senior nie ustąpił pierwszeństwa 28 – latkowi jadącemu audi drogą z pierwszeństwem przejazdu. 28 – latek był trzeźwy, kierowcy i jego pasażerce się nie stało. Od 80 – latka pobrano krew do badan laboratoryjnych.

Wczoraj, (21.02.19r.), przed 11 – tą na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z Al. Wojska Polskiego w Górowie Iławeckim doszło do wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 80  - latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mężczyźnie kierującemu audi. 28 – latek zeznał, że próbował ominąć rowerzystę przecinającego mu drogę jednak nie zdołał wyhamować.

Z miejsca zdarzenia 80 – latek trafił do szpitala, ma połamane żebra. Z uwagi na brak możliwości sprawdzenia stanu jego trzeźwości pobrano mężczyźnie krew do badań laboratoryjnych.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli wszelkie ślady, a audi i rower trafiły na parking strzeżony. Funkcjonariusze przesłuchali też kierującego audi i jego pasażerkę i będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzania.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339