Zatrzymani na przejściach granicznych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj w ciągu kilku godzin funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali 3 osoby. Obywatela Rosji z podrobionym dowodem rejestracyjnym pojazdu, poszukiwanego za uchylanie się od alimentów mieszkańca powiatu szczycieńskiego oraz Rosjankę za nieopłaconą grzywnę. Mieszkaniec obwodu kaliningradzkiego około godziny 11:30 stawił się do odprawy na kierunku wyjazdowym z RP na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi.

W trakcie sprawdzania autentyczności dowodu rejestracyjnego peugeota należącego do 45-latka, funkcjonariusz Straży Granicznej stwierdził, że dokument jest podrobiony na wzór oryginalnego. Rosjanin został zatrzymany i przekazany policjantom z KPP w Gołdapi. Około godziny 15:30 na lotniczym przejściu granicznym w Szymanach, do odprawy na wylot z Polski do Wielkiej Brytanii, stawił się mieszkaniec powiatu szczycieńskiego. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie potwierdzili, że jest on poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Szczytnie. 51-latek ścigany był za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Polaka przekazano policjantom z KPP w Szczytnie.

Natomiast na drogowym przejściu granicznym w Bezledach około godziny 17.30 zatrzymano obywatelkę Rosji, która próbowała wjechać do Polski, pomimo, że nie opłaciła zaległej grzywny. Kobieta dopiero po uregulowaniu zasądzonej kary w wysokości 2 700 zł ruszyła w dalszą podróż.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339